Menü
Sepet

Demet Çiçekler

Ürün Hikayesi:   Kaliteli Pastel Karanfil Yapay Çiçek (DIY) Kendin yap figürü olarak tasarlanmıştır. Yoğun, canlı ve şık canlı görüntüsü, en büyük tercih nedenlerindendir. Günlük yaşam ortamlarınızı renklendirmek, çiçeklerinizi daha dolgun, canlı ve renkli göstermek adına farklı şekillerde ku..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Ürün Hikayesi:   Dal gül yapay çiçek ( DIY ) Kendin yap ürünü olarak değerlendirilmektedir. Çiçeklerinizin ve saksılarınızın içerisine içeriği arttırmak için kullanabilirsiniz. Aranjmanlarda oldukça tercih edilmektedir. Dal Gül ile yaşam alanınızı dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. &nbs..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Yapay Islak Gelincik Çiçeği, oldukça canlı bir görünüm sunmaktadır. Gelincik Çiçeği, görüntüsü kadar dokusuyla da canlı hissiyatı vermektedir. Çiçeğin ideal boyu sayesinde sevdiğiniz vazolarınızda kullanabilirsiniz. Birçok alanda kullanıma uygundur. Farklı renk seçenekleriyle ..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Ürün Hikayesi   9 Dal Pastel Demet Gül, canlı ve dolgun yapısıyla ön plana çıkmaktadır. Ürün beyaz gülleri, yeşil dal ve yapraklarıyla canlı bir görünümüm sağlamaktadır. DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. 9 Dal Pastel Demet Gülü mevcut bitkilerinizi renklendirmek ve daha canlı göstermek ..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Ürün Hikayesi   Orta Boy Yapay Ayçiçeği Demeti, canlı ve dolu bir görüntü sunmaktadır. Tek çubuktan dallara ayrılan ayçiçeği demeti, bir görünüme sahiptir. Yaprak ve dal kısımlarının koyu yeşil renge sahip olması, canlı sarı tonuyla ayçiçeğini öne çıkarmıştır. Ürün tek başına bir vazo içerisi..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Yapay Beyaz Papatya Demeti, tek çubuktan dallara ayrılmaktadır. Ürün yapay olmasına rağmen oldukça canlı bir görünüme sahiptir. Yeşil yaprakları, yeşil dalları ve eşsiz papatya deseniyle bir bütünlük içindedir. Ürün genel olarak vazolarda birden fazla demet olarak tercih edilm..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Beyaz Yıldızlı Yapay Yeşillik, tek çubuktan dallara ayrılmaktadır. Ürün bütün olarak yeşil renge sahiptir ve demetin ortasında beyaz topları bulunmaktadır. Ürün DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. Mevcut bitkilerinizi daha renkli ve canlı göstermek adına kullanabilirsiniz...
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Yapay Sarı Papatya Demeti, tek çubuktan dallara ayrılmaktadır. Ürün yapay olmasına rağmen oldukça canlı bir görünüme sahiptir. Yeşil yaprakları, yeşil dalları ve eşsiz papatya deseniyle bir bütünlük içindedir. Ürün genel olarak vazolarda birden fazla demet olarak tercih edilme..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Katmerli Yapay Lale, tek çubuktan dallara ayrılmaktadır. Büyük ve canlı görünüme sahip yeşil yaprakları farklı renklerdeki lalelerin ön plana çıkmasını sağlamıştır. Ürün tek başına da göz doldurucu olması sebebiyle tercihe bağlı olarak tek demet veya birden fazla demet olarak ..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Uzun Bol Cipsolu Yapay Saz Yeşillik, tek çubuktan dallara ayrılmaktadır. Ürünün yeşil dalları görünüm açısından canlılık sağlamaktadır. Pembe beyaz renkli cipsoları ise görsel zenginlik kazandırmıştır. Ürün genel olarak uzun dar vazolarda tercih edilmektedir. Öte yandan mevcut..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Renkli Yapay Lavanta Demeti, yoğun ve renkli görüntüsüyle canlı görünümü vermektedir. Ürün tek çubuktan dallara ayrılmaktadır ve her dalda yoğunluğa sahiptir. Ürün DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. Mevcut bitkilerinizi renklendirmek için kullanıma uygun olduğu gibi tek b..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Yapay Gelincik Demeti renkli ve canlı görüntüsüyle ön plana çıkmaktadır. Ürün tek çubuktan dallara ayrılmaktadır ve her dalda dört adet gelincik çiçeği bulunmaktadır. Ürün DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiş olup tek başına kullanılabileceği gibi mevcut bitkilerinizi renklendi..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Doğal Kuru Başak bir demet halinde sunulmaktadır. Bir demette yaklaşık 45-55 arası kuru başak bulunmaktadır. Ürün tercihen genel olarak vazo ve saksıların içine konularak kullanılmaktadır. Ancak harika görüntüsü sayesinde tek başına kullanıma da oldukça uygundur. Evinizde, ofi..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Top Ponçik Yapay Çiçek, canlı görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Yapraklarının canlı yeşil rengi, ürünün kendini belli etmesini sağlamaktadır. Ucundaki top şeklindeki çiçekler ise renk uyumu ve görsel olarak muhteşem bir zenginlik sağlamıştır. Genel bir bütünlüğe sahip olan Top ..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Karlı Yapay Çam Dalı, canlı ve dolgun bir görünüme sahiptir. Ürünün yılbaşı dönemlerinin vazgeçilmezleri arasındadır. Ürün DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. Sevdiğiniz vazolarda tek başına kullanabileceğiniz gibi mevcut bitkilerinizin yanında da kullanabilirsiniz. Bulund..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Narlı Yapay Yılbaşı Dalı canlı renkleriyle dikkat çekmektedir. Ürünün büyük bir kısmını örten kırmızı taneleri ve narlarıyla ürün canlı bir görünüme kavuşmuştur. Yılbaşı süslemelerinin vazgeçilmezleri arasındadır. Ürün DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. Mevcut bitkileri r..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Kozalaklı Böğürtlen Yılbaşı Dalı, farklı renkleriyle oldukça canlı bir görünüm sağlamaktadır. Ürün tek çubuktan yukarı doğru dallara ayrılmaktadır ve böğürtlen dallarıyla birlikte aradaki yeşillikler ürünün daha belirgin ve daha canlı olmasını sağlamıştır. Ürün DIY (Kendin Yap..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Yabani Yapay Çam Dalı DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. Ürün genel olarak mevcut bitkileri renklendirmek ve daha canlı göstermek adına tercih edilmektedir. Bununla birlikte, birkaç demet ile birleştirilerek sade bir kombin oluşturmak amaçlı da kullanılmaktadır. Evinizde,..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Dallı bitki, DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. Ürünün dallarından uzanan bitki simetrik olarak tasarlanmıştır. Ve yeşil dallardan uçlara doğru renk değişikliği sağlanmıştır. Ürünü mevcut bitkilerinizi renklendirmek ve daha canlı göstermek adına kullanabilirsiniz. Ayrıca ..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Büyük yaprak karanfil, tek dal üründen oluşmaktadır. Ürünün büyük yapısı görünürlük açısından doygunluk hissi vermektedir. Ürün karanfil bölümü süet dokuya sahiptir ve oldukça canlı görünmektedir. Ürün DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. Mevcut bitkilerinizi renklendirmek ..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Yapay Lavanta Demeti, yeşil dalları ve renkli lavantaları sayesinde oldukça canlı bir görünüme sahiptir. Yapay olduğunu bilmeyenlerin canlı sandığı bir üründür. DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. Mevcut bitkilerinizi renklendirmek ve canlı göstermek adına kullanabilirsini..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Dallı Yapay Lavanta, çubuk kısmından dallara kadar yeşil renkte ve uçları kısımlara doğru farklı renkler olmak üzere tasarlanmıştır. Dalların esnekliği ve çoklu yapısı sayesinde dolgun bir görünüme ulaşmıştır. Ürün DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. Mevcut bitkilerinizi r..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Yapay Japon Gülü, tek demette üç dal çiçek ile oluşturulmuştur. Görünüm anlamında oldukça zengindir. Dallardan çiçeğe uzanan kısımda yeşil yapraklarla renklendirilmiştir. Çiçek üstünde cipsolar bulunmaktadır ve bunlar sayesinde görsel zenginlik sağlanmıştır. Ürünü mevcut bitki..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Ürün Hikayesi   Yapay Zeytin Dalı tek bir dal halinde ve oldukça canlı bir görünüme sahiptir. Ürünün yapay olduğunu bilmeyenlerin canlı sandığı bir üründür. Doğal görünümlü yaprakları ve zeytin taneleriyle müthiş bir gerçekçilik sağlamaktadır. Ürün DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. Bitk..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 63 (3 Sayfa)