Menü
Sepet

Saksılar

Ürün Hikayesi   Şeffaf Fransız Style Vazo, görünüm olarak kalından inceye doğru giden bir yapıya sahiptir ve bu açıdan oldukça dikkat çekicidir. Ürünün şeffaf olması, içine konulacak çiçeklerin belirginliği arttırmayı sağlayacaktır. Ağız kısmı daha büyük bırakılarak sevdiğiniz çiçekleri kolay..
12,90₺
Vergiler Hariç:10,93₺
Ürün Hikayesi   İtalyan Style Vazo, eşsiz bir sade görünüme sahiptir. Sade fakat canlı bir görüntü sergilemektedir. Ürünün üst kısmında bir ovallik kazandırılmış ve farklı bir hava yaratılmıştır. Ürün içerisine sevdiğiniz çiçekleri koyarak bir doygunluk ve canlılık yaratabilirsiniz. Bulunduğu..
19,90₺
Vergiler Hariç:16,86₺
Ürün Hikayesi   Yuvarlak minik saksı minik bitkilerinize harika bir zemin olacaktır. Ürün tek renk kullanılması açısından büyük bir sadeliğe sahiptir. Düz ve canlı renkleriyle bitkileriniz daha şık ve canlı görünecektir. Ürün sevkiyat sırasında zarar görmemesi adına oldukça korunaklı bir şeki..
9,90₺
Vergiler Hariç:8,39₺
Ürün Hikayesi   Çanta görünümlü mini saksı, minik ve hoş görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Boş bir saksı olarak küçük bitkilerin içine yerleştirebileceği bu saksıyla bitkilerinizi daha görünür kılabilirsiniz. Küçük bir dekoratif obje olarak evinizde, ofisinizde, çalışma ve kişisel odalarınızda..
9,90₺
Vergiler Hariç:8,39₺
Ürün Hikayesi   Kiremit görünümlü saksı minimal yapısıyla ön plana çıkmaktadır. Ufak bitkilerinizi rahatlıkla koyabileceğiniz geniş bir ağız yapısına sahiptir. Ürün dış kısımda sade desenlere sahiptir. Kiremit rengiyle bitkilerini daha şık ve canlı görünecektir. Ürün sevkiyat sırasında zarar ..
9,90₺
Vergiler Hariç:8,39₺
Ürün Hikayesi   Aslan Figürlü Siyah Saksı, ince detayları ve eşsiz tasarımıyla dikkat çekmektedir. Aslanın asilliği ve duruşu saksıya en ince ayrıntısına kadar işlenmiştir. Ürün dekoratif olarak büyük bir zenginlik sunmaktadır. Tüm detaylarıyla da belirginliği arttırılmıştır. Mevcut tüm bitki..
299,90₺
Vergiler Hariç:254,15₺
Ürün Hikayesi   Aslan Figürlü Beyaz Saksı, ince detayları ve eşsiz tasarımıyla dikkat çekmektedir. Aslanın asilliği ve duruşu saksıya en ince ayrıntısına kadar işlenmiştir. Ürün dekoratif olarak büyük bir zenginlik sunmaktadır. Tüm detaylarıyla da belirginliği arttırılmıştır. Mevcut tüm bitki..
299,90₺
Vergiler Hariç:254,15₺
Ürün Hikayesi   Sarkan Dekor, üçgen bir yapıya sahiptir. İçine sarkan çiçekler başta olmak üzere birçok dekoratif ürün yerleştirip kullanabilirsiniz. Ayrıca ürün tek başına dekor olarak kullanılmaya da oldukça müsaittir. Çengeli sayesinde istediğiniz yere asabiliriz. Zincirleri 2 kilograma ka..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Siyah Fransız Style Vazo, görünüm olarak kalından inceye doğru giden bir yapıya sahiptir ve bu açıdan oldukça dikkat çekicidir. Ürünün sade bir siyah renge sahip olması, içine konulacak çiçeklerin belirginliği arttırmayı sağlayacaktır. Ağız kısmı daha büyük bırakılarak sevdiği..
12,90₺
Vergiler Hariç:10,93₺
Ürün Hikayesi   İtalyan Style Saksı Flowers Garden, eşsiz tasarımı ve sade görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Sade fakat canlı bir görüntü sergilemektedir. Ürünün üst kısmı kurdele ile bağlanmış olup, sadelik üzerine ek bir renk katılmaya çalışılmıştır. Ürün içerisine sevdiğiniz çiç..
12,90₺
Vergiler Hariç:10,93₺
Ürün Hikayesi:   Helen Dekoratif Büst Saksı uygun boyutu ile büro, ofis, raf ve daha bir çok kullanım alanıyla hayatınızı renklendirebilirsiniz.Özel kalıptan alçı dökülerek yapılan helen kurumasından sonra özel olarak eskitilmiş motifleri verilelerek boyanır. Doğal yapısı saysesinde kanseroje..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi: Fincan Detaylı Saksı tasarımıyla bildiğiniz tüm saksılardan ayrılmaktadır. İçerisinde bulunan koruması ile gerçek çiçek ekebilirsiniz yada istediğiniz gibi dekorunuzu tasarlayabilirsiniz.   Ürün Ölçüleri: Ürün Boyu : 10 Cm Fincan içi Boyu : 7 Cm Ürünün Eni : 17 Cm  ..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi:   Mermer motifli beyaz saksı minimalist yapısı ile öne çıkmaktadır. Oldukça sade yapıda olan saksı mermer kesimi yapılarak elde edilir üzerinde ki motif detayları mermerin doğal yapısı olduğu için oldukça akıcıdır. Çeşitli objeleri içerisine koyarak yaşam alanınızı dilediğiniz ..
12,90₺
Vergiler Hariç:10,93₺
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)