Menü
Sepet

Dal & Demet Çiçekler

Ürün Hikayesi:   Tek Dal Orkide genel olarak kullanım alanı mimari uygulamalar ve organizasyon firmalarının tercihi oluyor. Ayrıca (DIY) Kendin yap figürü olarak da kullanabilirsiniz. Çevrenizi güzelleştirmek için kalıcı bir çözüm arıyorsanız renkleri muadillerine göre dayanıklı olan tek dal ..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Minik Top Yapay Yeşillik, tek çubuktan dallara ayrılmaktadır. Ürünün dallarında yapraklar yoğun bir şekilde mevcuttur. Ürünün canlı renklere sahip olması, yapay görünümden uzaklaşmasına ve doğal bitkiden ayırt edilememesini sağlamaktadır. Ürün DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilm..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Tek Dal Yapay Karanfil, uzun bir çubuğa sahiptir. Bu sayede uzun vazolarınızda rahatlıkla görünür seviyede olacaktır. Tek dal olarak veya birden fazla dal olarak vazolarınızda tercih edebilirsiniz. Evinizde, ofisinizde, çalışma ve kişisel odalarınızda; kısaca tüm yaşam alanlar..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Yapay Nergis Çiçeği Dalı, sade ve canlı görünümüyle dikkat çekmektedir. Sadelik sevenlerin favori ürünlerinden olan yapay nergis çiçeği dal olarak satışa sunulmuş ve farklı saksı ve vazolarınızla kombinlenebilecek düzeye getirilmiştir. Ürünün canlı renk tonları sayesinde yapay..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Ürün Hikayesi   7 Dallı Yapay Bahar Dalı, dolgun bir yapıya sahiptir. Ürünün görünüşü canlı bir bitki izlenimi vermektedir. Yapay olduğunu bilenlerin dışında görenlerin gerçek bitki sandığı Dallı Bahar Dallı, tek çubuktan dallara ayrılan bir yapıya sahiptir. Ürün DIY (Kendin Yap) fikriyle üre..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi:   Kaliteli Pastel Karanfil Yapay Çiçek (DIY) Kendin yap figürü olarak tasarlanmıştır. Yoğun, canlı ve şık canlı görüntüsü, en büyük tercih nedenlerindendir. Günlük yaşam ortamlarınızı renklendirmek, çiçeklerinizi daha dolgun, canlı ve renkli göstermek adına farklı şekillerde ku..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Ürün Hikayesi:   Dal gül yapay çiçek ( DIY ) Kendin yap ürünü olarak değerlendirilmektedir. Çiçeklerinizin ve saksılarınızın içerisine içeriği arttırmak için kullanabilirsiniz. Aranjmanlarda oldukça tercih edilmektedir. Dal Gül ile yaşam alanınızı dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. &nbs..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Yapay Islak Gelincik Çiçeği, oldukça canlı bir görünüm sunmaktadır. Gelincik Çiçeği, görüntüsü kadar dokusuyla da canlı hissiyatı vermektedir. Çiçeğin ideal boyu sayesinde sevdiğiniz vazolarınızda kullanabilirsiniz. Birçok alanda kullanıma uygundur. Farklı renk seçenekleriyle ..
59,90₺
Vergiler Hariç:50,76₺
Ürün Hikayesi   9 Dal Pastel Demet Gül, canlı ve dolgun yapısıyla ön plana çıkmaktadır. Ürün beyaz gülleri, yeşil dal ve yapraklarıyla canlı bir görünümüm sağlamaktadır. DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. 9 Dal Pastel Demet Gülü mevcut bitkilerinizi renklendirmek ve daha canlı göstermek ..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Ürün Hikayesi   Orta Boy Yapay Ayçiçeği Demeti, canlı ve dolu bir görüntü sunmaktadır. Tek çubuktan dallara ayrılan ayçiçeği demeti, bir görünüme sahiptir. Yaprak ve dal kısımlarının koyu yeşil renge sahip olması, canlı sarı tonuyla ayçiçeğini öne çıkarmıştır. Ürün tek başına bir vazo içerisi..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi:   Orta boy kaliteli gül ideal boyutlarıyla ve canlı renkleri ile öne çıkmaktadır. DIY ( Kendin Yap ) Ürünleri Kategorisine giren ortanca gül ile rahatça yaşam alanınızı renklendirebilirsiniz. 12 Adet dal sayısı ile ister vazo ister demet olarak kullanabilirsiniz.Yarı dondurulmu..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi:   Bahar dalı dekoratif yapay çiçek daha çok opsiyonel kullanım alanı ve mimari uygulamalardaki kullanım rahatlığı ile tercih edilmektedir. Farklı renk çeşitleri ile dilediğiniz gibi yaşam alanınızı renklendirebilirsiniz. Organizasyonlarda, evinizde, ofisinizde, büronuzda diledi..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Yapay Beyaz Papatya Demeti, tek çubuktan dallara ayrılmaktadır. Ürün yapay olmasına rağmen oldukça canlı bir görünüme sahiptir. Yeşil yaprakları, yeşil dalları ve eşsiz papatya deseniyle bir bütünlük içindedir. Ürün genel olarak vazolarda birden fazla demet olarak tercih edilm..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Beyaz Yıldızlı Yapay Yeşillik, tek çubuktan dallara ayrılmaktadır. Ürün bütün olarak yeşil renge sahiptir ve demetin ortasında beyaz topları bulunmaktadır. Ürün DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. Mevcut bitkilerinizi daha renkli ve canlı göstermek adına kullanabilirsiniz...
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Uzun Dallı Yapay Begonvil Çiçeği Uzun Dallı Yapay Begonvil Çiçeği
Çok Satılan
Ürün Hikayesi   Uzun Dallı Yapay Begonvil Çiçeği, renkli görünümü sayesinde gerçek çiçek izlenimi vermektedir. Ürün tek çubuktan dallara ayrılmaktadır ve her dalda begonvil çiçeği fazlaca bulunmaktadır. Ürün dallarında bulunan yeşil yaprakları ise gerçekçi görüntüsünü arttırmakta ve aynı zama..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Katmerli Yapay Lale, tek çubuktan dallara ayrılmaktadır. Büyük ve canlı görünüme sahip yeşil yaprakları farklı renklerdeki lalelerin ön plana çıkmasını sağlamıştır. Ürün tek başına da göz doldurucu olması sebebiyle tercihe bağlı olarak tek demet veya birden fazla demet olarak ..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Uzun Bol Cipsolu Yapay Saz Yeşillik, tek çubuktan dallara ayrılmaktadır. Ürünün yeşil dalları görünüm açısından canlılık sağlamaktadır. Pembe beyaz renkli cipsoları ise görsel zenginlik kazandırmıştır. Ürün genel olarak uzun dar vazolarda tercih edilmektedir. Öte yandan mevcut..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Uzun Dallı Yapay Tohum Çiçeği, tek çubuktan dallara ayrılmaktadır. Yeşil dalların üstünde renkli çiçekleriyle oldukça dikkat çekmektedir. Ürünün doluluğu ve canlılığı tek başına kullanım açısından yeterlilik sağlamaktadır. Ürün DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. Mevcut bi..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Renkli Yapay Lavanta Demeti, yoğun ve renkli görüntüsüyle canlı görünümü vermektedir. Ürün tek çubuktan dallara ayrılmaktadır ve her dalda yoğunluğa sahiptir. Ürün DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. Mevcut bitkilerinizi renklendirmek için kullanıma uygun olduğu gibi tek b..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Yapay Gelincik Demeti renkli ve canlı görüntüsüyle ön plana çıkmaktadır. Ürün tek çubuktan dallara ayrılmaktadır ve her dalda dört adet gelincik çiçeği bulunmaktadır. Ürün DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiş olup tek başına kullanılabileceği gibi mevcut bitkilerinizi renklendi..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Yapay Minik Gül Demet, canlı renkleri, dolgun görüntüsü ve mini duruşu özellikleriyle tercih edilmektedir. Ürün tek çubuktan dallara ayrılmaktadır. Dallardaki yeşil yaprakları ve renkleri gülleriyle bir renk bütünlüğü sağlanmıştır. Ürün DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. ..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Doğal Kuru Başak bir demet halinde sunulmaktadır. Bir demette yaklaşık 45-55 arası kuru başak bulunmaktadır. Ürün tercihen genel olarak vazo ve saksıların içine konularak kullanılmaktadır. Ancak harika görüntüsü sayesinde tek başına kullanıma da oldukça uygundur. Evinizde, ofi..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Top Ponçik Yapay Çiçek, canlı görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Yapraklarının canlı yeşil rengi, ürünün kendini belli etmesini sağlamaktadır. Ucundaki top şeklindeki çiçekler ise renk uyumu ve görsel olarak muhteşem bir zenginlik sağlamıştır. Genel bir bütünlüğe sahip olan Top ..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Karlı Yapay Çam Dalı, canlı ve dolgun bir görünüme sahiptir. Ürünün yılbaşı dönemlerinin vazgeçilmezleri arasındadır. Ürün DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. Sevdiğiniz vazolarda tek başına kullanabileceğiniz gibi mevcut bitkilerinizin yanında da kullanabilirsiniz. Bulund..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 81 (4 Sayfa)
DMCA.com ProtectionStatus