Menü
Sepet

Beton Saksılı Çiçekler

Ürün Hikayesi   Kıvrımlı Beton Saksıda Mini Yapay Kaktüs Aloevera, üç adet ile avantajlı paket olarak sunulmuştur. Oldukça minimal bir dekoratif üründür. Ürün saksısı kıvrımlı bir görünüme sahiptir. Kaktüs ile saksı birleşiminde yosun kullanılmıştır. Minimal dekoratif ürün sevenlerin favorile..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Kıvrımlı Beton Saksıda Yeşil Yapay Kaktüs Aloevera, üç adet olarak gönderilecektir. Oldukça minimal bir dekoratif üründür. Ürün saksısı kıvrımlı bir görünüme sahiptir. Kaktüs ile saksı birleşiminde yosun kullanılmıştır. Minimal dekoratif ürün sevenlerin favorilerinden olacaktı..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Ürün Hikayesi   Kıvrımlı Beton Saksıda Yeşil Yapay Kaktüs Aloevera, oldukça minimal bir dekoratif üründür. Ürün saksısı kıvrımlı bir görünüme sahiptir. Kaktüs ile saksı birleşiminde yosun kullanılmıştır. Minimal dekoratif ürün sevenlerin favorilerinden olacaktır. Evinizde, ofisinizde, çalışma..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Mermer Görünümlü Saksıda Yapay Kokina, minik ve şık görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Ürün yapay olmasına rağmen canlı rengi sayesinde doğal görünümü vermektedir. Minimal dekoratif obje sevenlerin favori ürünlerindendir. Evinizde, ofisinizde, çalışma ve kişisel odalarınızda; kı..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Mermer Görünümlü Saksıda Yapay Nar minik ve şık görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Ürün yapay olmasına rağmen canlı rengi sayesinde doğal görünümü vermektedir. Minimal dekoratif obje sevenlerin favori ürünlerindendir. Evinizde, ofisinizde, çalışma ve kişisel odalarınızda; kısaca..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Mermer Görünümlü Saksıda Yapay Limon minik ve şık görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Ürün yapay olmasına rağmen canlı rengi sayesinde doğal görünümü vermektedir. Minimal dekoratif obje sevenlerin favori ürünlerindendir. Evinizde, ofisinizde, çalışma ve kişisel odalarınızda; kısa..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Mermer Görünümlü Saksıda Yeşil Yapay Kaktüs Aloevera, canlı yeşil rengi sayesinde yapay görünümünden çıkıp oldukça canlı bir bitki izlenimi vermektedir. Ürün mermer görünümlü saksıda temele oturtulmuştur ve saksı ile kaktüs aloeveranın birleştiği noktada yosun kullanılmıştır. ..
24,90₺
Vergiler Hariç:21,10₺
Ürün Hikayesi   Mermer Saksıda Yapay Top Demet, minik ve şirin görüntüsüyle masaüstü ve pencere kenarları için favori dekoratif ürünler arasındadır. Ürün mermer görünümlü saksıda temel oturtulmuş olup, demet ile saksı birleşimi yosun ile örtülmüştür. Ve bu sayede doğal bir görünüm kazandırılm..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Taş Zeminli Saksıda Yapay Bonsai Çiçeği, renkli ve canlı görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Ürün düz bir zemine oturtulmuş ve doğal ağaç görünümlü taş yapısıyla ön plana çıkmaktadır. Ürün dekoratif anlamdan büyük bir görsel zenginlik sunmaktadır. Bulunduğu ortama farklı bir hava..
129,90₺
Vergiler Hariç:110,09₺
Ürün Hikayesi   Porselen Saksıda Orkide, canlı renkleri ve sade görüntüsüyle ön plana çıkmaktadır. Porselen görünümlü saksıda yapay köpük kullanılmıştır ve orkide yaprağı ile saksının birleşim noktasına yosun yerleştirilmiştir. Orkidenin yeşil yaprakları yana açılmış şekilde durur ve görüntü ..
99,90₺
Vergiler Hariç:84,66₺
Ürün Hikayesi   Mermer Saksıda Fransız Vegas Kaktüsü, toplam 7 top çiçekten oluşmaktadır. Alt kısımları bordo renge sahiptir ve yukarı doğru çıkıldıkça yeşiller ön plana çıkmaktadır. Bu açıdan, çok sade bir görüntüsü olmasına rağmen harika da bir görüntü zenginliği sağlamaktadır. Saksı ile çi..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Mermer Görünümlü Saksıda Lavanta Yapay Çiçek, canlı ve dolgun görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Yeşil dallarından uzanan ve üst kısımlarında renklerini belirginleştiren Lavantalar, görünüm olarak dikkat çekici özelliği sahiptir. Ayrıca ürünün saksısı, köşeli yapısı ve eskitme d..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi:   Porselen Saksıda Karanfil Tanzim eskitme görünümlü saksı ile öne çıkmaktadır. Göründüğünden oldukça hafif olan karanfil tanzimin saksı içerisinde köpük bulunmaktadır köpük üstü süsleme çiçeklerle uyum halinde olan doğal ( gerçek yosun ) kullanılmaktadır. Çiçekler ise dondurul..
69,90₺
Vergiler Hariç:59,24₺
Mermer Saksıda Dekoratif Orkide Yapay Çiçek Mermer Saksıda Dekoratif Orkide Yapay Çiçek
Çok Satılan
Ürün Hikayesi:   Mermer motifli beyaz saksı minimalist yapısı ile öne çıkmaktadır. Oldukça sade olan yapısı ile öne çıkan saksı üzerine taş dökülmüştür taş üzeri orkide ile tamamlanmıştır zarifliğin göstergesi ve minimalizmin bir araya getirdiği tasarım olan saksıda orkidenin kullanım alanı o..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi:   Porselen Saksıda Yapay Menekşe oldukça minik bir yapıya sahiptir ve bundan dolayı çok da şirin gözükmektedir. Kabul edilir boyutları ile porselen saksıda menekşenin göze çarpan saksı tasarımı çilek sulama kabını baz alarak tasarlanmıştır. Sulama kabı içerisine köpük dold..
19,90₺
Vergiler Hariç:16,86₺
Ürün Hikayesi:   Mermer saksıda aloavera minnimal boyutlarıyla ve kendine has renkleriyle öne çıkmaktadır. Saksı içerisinde doğal köpük eklenerek tok bir tasarım kazandırılmıştır.Tamamı elle üretilmiştir. Köpük üstüne yosun ve aloavera eklenerek tamamlanan Saksıda aloavera 1.Sınıf plastikdir...
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)
DMCA.com ProtectionStatus