Menü
Sepet

Sarmaşıklar & Sarkan Çiçekler

Duvar Uygulaması Yapay Şimşir Yeşillik 40*60 Cm Duvar Uygulaması Yapay Şimşir Yeşillik 40*60 Cm
Çok Satılan
Ürün Hikayesi   Duvar Uygulaması Yapay Şimşir Yeşillik, dolgun ve canlı görüntüsüyle ön plana çıkmaktadır. Doğal görüntüsüyle canlı bitki görünümü sağlayan Duvar Uygulaması Yapay Yeşillik, askı bölümleriyle ufak vida veya çivilerle kolayca duvara asılabilir. Evinizde, ofisinizde, özel ve çalı..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Yapay Sarmaşık Bahçe Çiti, bahçe ile uğraşanlar için harika bir üründür. Ürün açıldığında 3 metreyi bulan bir ölçüye sahiptir. Bahçenizde ağaç kenarlarını çevrelemek için ya da çiçeklerin etrafını çevrelemek için dekoratif amaçlı kullanılır. Fonksiyonel kullanım sağlar. Ürün b..
129,90₺
Vergiler Hariç:110,09₺
Ürün Hikayesi:   Bahar dalı dekoratif yapay çiçek daha çok opsiyonel kullanım alanı ve mimari uygulamalardaki kullanım rahatlığı ile tercih edilmektedir. Farklı renk çeşitleri ile dilediğiniz gibi yaşam alanınızı renklendirebilirsiniz. Organizasyonlarda, evinizde, ofisinizde, büronuzda diledi..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Sepetli Sarkan Çiçek, yeşil yaprakları ve farklı tonlara sahip çiçekleriyle görsel bir zenginlik sunmaktadır. Ürün bir sepet içinde çiçeklere sahiptir. Çiçekle sepetten aşağı doğru sarkmaktadır. Ayrıca ürünün herhangi bir yere asılabilmesi adına üst kısmında çengel bulunmaktad..
149,90₺
Vergiler Hariç:127,03₺
Ürün Hikayesi   Çok Yapraklı Sarkan Yapay Yeşillik, görüntü olarak oldukça doygun bir görünüme sahiptir. Yeşil rengi oldukça canlı olduğundan dolayı ilk dikkat çeken objelerden biri olacaktır. DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. Dilerseniz başka bitkilerinizi renklendirmek amaçlı veya tek..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Sarkan Yapay Yeşillik, seyrek bir yapıya sahiptir. Ürünün bir bütün olarak oldukça canlı bir görünüme sahiptir. Ürün tek çubuktan dallara ayrılmaktadır. Çubuktan aşağı doğru yeşil renge sahiptir ve uç kısımlara gelindikçe yeşil renk yerini taba renge bırakmaktadır. Yaşam ortam..
19,90₺
Vergiler Hariç:16,86₺
Ürün Hikayesi   Sarkan Yapay Begonvil, oldukça yoğun bir görünüme sahiptir. Dallarından uzanan yeşil yaprakları ve renkleri çiçekleriyle göz doldurmaktadır. Uzun yapısı sayesinde dalları yanlara kolayca ayrılabilmektedir ve bu şekilde salaş bir görüntü de sağlanabilir. Tercihe bağlı olarak ge..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Uzun Dallı Yapay Begonvil Çiçeği Uzun Dallı Yapay Begonvil Çiçeği
Çok Satılan
Ürün Hikayesi   Uzun Dallı Yapay Begonvil Çiçeği, renkli görünümü sayesinde gerçek çiçek izlenimi vermektedir. Ürün tek çubuktan dallara ayrılmaktadır ve her dalda begonvil çiçeği fazlaca bulunmaktadır. Ürün dallarında bulunan yeşil yaprakları ise gerçekçi görüntüsünü arttırmakta ve aynı zama..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Sarkan Renkli Yeşillik, canlı renkleri ve dolu görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Tek çubuktan uzanan dalları ve dallardan ayrılan çiçekleriyle oldukça dolgun bir görüntü sunmaktadır. Ürün genelde duvar, kapı, pencere kaplama gibi uygulamalarda tercih edilmektedir. Yaşam alanlar..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Üç Renk Yapay Duvar Uygulaması, dolgun ve canlı görüntüsüyle ön plana çıkmaktadır. Doğal görüntüsüyle canlı bitki görünümü sağlayan Üç Renk Yapay Duvar Uygulaması, askı bölümleriyle ufak vida veya çivilerle kolayca duvara asılabilir. Ürün barındırdığı üç renk sayesinde daha re..
99,90₺
Vergiler Hariç:84,66₺
Ürün Hikayesi   Sarkan menekşe, öncelikle canlı renkleriyle dikkat çekmektedir. Ürün çubuk kısmından bir demet gibi ve daha sonrasında aşağı sarkan menekşelerden oluşmaktadır. Görenlerin canlı sandığı sarkan menekşe, ayrıca yeşil yapraklarıyla da daha canlı bir görünüme sahip olmuştur ve görs..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Kapı Süs Çemberi Kapı Süs Çemberi
Çok Satılan
Ürün Hikayesi   Kapı Süs Çemberi, dalların iç içe girmiş yapısıyla hem dolgun hem de estetik olarak harika bir görünüm sunmaktadır. Ürün çember olarak dağılmaz ve yere düşme gibi durumlarda hasar görmez. Ürünün kullanımı genelde farklı çiçek ve süs eşyalarıyla donatılarak tercih edilse de tek..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Sarkan yapraklar, DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. Ürünü mevcut bitkilerinizi renklendirmek adına kullanabileceğiniz gibi tek başına kullanabilirsiniz. Çubuğu sayesinde herhangi bir yere monte edilmesi çok rahattır. Bunun haricinde ürün ince dallardan oluştuğundan, tepe..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Dallı Yapay Yeşil Yaprak, görünüm olarak oldukça yalın ve açıktır. Göz yormayan bir görünüme sahiptir. Kahverengi dallardan uzanan yeşil yapraklar bir uyum içinde bütünlük sağlamıştır. Ürün DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiş olup gerek mevcut bitkilerinizi renklendirmek gerek..
29,90₺
Vergiler Hariç:25,34₺
Ürün Hikayesi   Sarkan Yeşillik Yapay Bitki, görüntü olarak oldukça doygun bir görünüme sahiptir. Yeşil rengi oldukça canlı olduğundan dolayı ilk dikkat çeken objelerden biri olacaktır. DIY (Kendin Yap) fikriyle üretilmiştir. Dilerseniz başka bitkilerinizi renklendirmek amaçlı veya tek b..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi   Kızılcık Dalı, canlı görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Uzaktan bakıldığında ve bilenlerin dışında, hemen herkesin gerçek sandığı bir görünüme sahiptir. Bu açıdan kullanım amacı olarak muhteşem bir dekor ürünü olarak ön plana çıkmaktadır. Kıpkırmızı kızılcıklar, ayrıca dolgun bi..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
 Ürün Hikayesi:   Islak Orkide genel olarak kullanım alanı mimari uygulamalar ve organizasyon firmalarının tercihi oluyor. Ayrıca (DIY) Kendin yap figürü olarak da kullanabilirsiniz. Çevrenizi güzelleştirmek için kalıcı bir çözüm arıyorsanız renkleri muadillerine göre dayanıklı olan Isla..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi :   Uzun badem gülü dekoratif yapay çiçek daha çok opsiyonel kullanım alanı ve mimari uygulamalarda ki kullanım rahatlığı ile tercih edilmektedir. 4 Çeşit rengi ile dilediğiniz gibi yaşam alanınızı renklendirebilirsiniz. Organizasyonlarda, evinizde, ofisinizde, büronuzda dilediğ..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi:   Üç dal sarkan akasyanın genel olarak kullanım alanı mimari uygulamalar ve organizasyon firmalarının tercihi oluyor. Çevrenizi güzelleştirmek için kalıcı bir çözüm arıyorsanız renkleri muadillerine göre dayanıklı olan Üç dal sarkan akasya içerisinde kanserojen madde barındırma..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Ürün Hikayesi:   Beş dal sarkan akasyanın genel olarak kullanım alanı mimari uygulamalar ve organizasyon firmalarının tercihi oluyor. Çevrenizi güzelleştirmek için kalıcı bir çözüm arıyorsanız renkleri muadillerine göre dayanıklı olan Beş dal sarkan akasya içerisinde kanserojen madde barındır..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi:   Sarmaşık Yapay Yaprak, (DIY) figür olarak tasarlanmıştır. Canlı ve göz alıcı özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Çiçeklerinize, bitkilerinize canlılık katmak ve yaşam ortamlarınızı daha da renklendirmek amaçlı kullanabilirsiniz. Ayrıca yoğun yapısıyla oldukça dolgun bir görüntü..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Ürün Hikayesi:   Söğüt Salkımı Yapay Çiçek, (DIY) Kendin Yap figürü olarak tasarlanmıştır. Yaşam ortamlarınızdaki çiçeklerinizi, veya aksesuarlarınızı renklendirmek, canlandırmak adına kullanbilirsiniz.   Ürün Ölçüleri:   Dal Uzunluğu: 18 Cm Ürünün Çubuk Boyu: 13 Cm..
24,90₺
Vergiler Hariç:21,10₺
Ürün Hikayesi:   Uzun Dal Kına Çiçeği, (DIY) Kendin yap figürü olarak tasarlanmıştır. Dolgun ve canlı görüntüsü en büyük tercih nedenlerindendir. Günlük yaşam ortamlarınızı renklendirmek adına farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Ortamı renklendirecek olan Kına Çiçeği, bulunduğu ortamın en di..
39,90₺
Vergiler Hariç:33,81₺
Ürün Hikayesi:   Yapay Karışık Meyve, (DIY) Kendin yap figürü olarak tasarlanmıştır. Canlı görüntüsüyle ön plana çıkan meyveler, yaşam ortamlarınızı renklendirmek ve canlandırmak adına görsel farklılık kazandıracaktır. Sevdiklerinize hediye olarak da alabileceğiniz yapay meyveler, bu konuda ö..
49,90₺
Vergiler Hariç:42,29₺
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 26 (2 Sayfa)
DMCA.com ProtectionStatus